About Us

Zakup nieruchomości w Hiszpanii

Jak kupić nieruchomość w Hiszpanii?

Jesteśmy firmą zajmującą się nieruchomościami znaną jako Elite World Estates, założoną w 2000 roku, z siedzibą na Costa Blanca w Hiszpanii. Nasze biuro znajduje się w obszarze Torrevieja, gdzie mamy zespół profesjonalnych agentów nieruchomości gotowych do zaoferowania profesjonalnych porad i wskazówek na żądanie.

Jako firma jesteśmy dumni z tego, że znajdujemy dla naszych klientów najlepsze dostępne nieruchomości, w tym nowe budynki, tanie okazyjne odsprzedaże i wynajem, aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Możemy zaoferować ogromną wiedzę lokalną, doświadczenie i profesjonalne porady dla wszystkich klientów i cieszymy się z pozytywnych opinii.

W Elite World Estates w Hiszpanii wierzymy w prostotę, profesjonalizm i całkowite zaangażowanie na rzecz wszystkich naszych klientów, zapewniając całkowitą satysfakcję klienta w zakresie obsługi klienta i obsługi posprzedażowej i witamy każdego, kto chce dołączyć do naszej stale rosnącej rodziny.

W Elite World Estates w Hiszpanii gwarantujemy całkowitą satysfakcję klienta, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość dla Ciebie, a także pomożemy Ci w drodze do ukończenia wymarzonego domu tutaj w słońcu, w tym wszystkie porady prawne dotyczące wszystkich wydatków i kosztów związanych z zakupem nowego domu w Hiszpanii.

Możemy również reprezentować Cię u notariusza, w tym tłumaczyć, jeśli jest to wymagane, i towarzyszyć Ci przez całą podróż, aby udzielić wszelkich niezbędnych porad.

Możemy również zaspokoić potrzeby wszystkich narodowości i języków, aby każda osoba czuła się swobodnie podczas całego procesu zakupu. Mamy fantastyczny zespół przed, w trakcie i po sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, więc niezależnie od tego, czy kupujesz, sprzedajesz czy wynajmujesz z nami nieruchomość, dołączysz do naszej stale rosnącej rodziny w Elite World Estates w Hiszpanii.