Nieruchomości na Costa Blanca w Hiszpanii (Spain)

Costa Blanca

Polacy kochają Costa Blanca

Nieruchomości w Hiszpanii: Costa Blanca to najpopularniejsze miejsce dla polskich łowców nieruchomości. Dlaczego tak je kochamy? Po pierwsze, pogoda jest po prostu wspaniała. Możesz spodziewać się słońca przez co najmniej 320 dni w roku, mrozu praktycznie nigdy, ale z przewagą letnich temperatur dzięki morskiej bryzie. W praktyce nigdy nie jest za gorąco ani za zimno na grę w golfa!

Costa Blanca jest przystępnym cenowo wyborem nieruchomości, dzięki czemu wielu z nas może sobie pozwolić na dom wakacyjny tutaj, jak również na bazę w Polsce. Jeśli chcesz wpaść na długi weekend, lotnisko w Alicante oferuje loty przez cały rok, nawet z najcichszych lotnisk regionalnych w Polsce.

W promieniu 200 kilometrów znajduje się duża różnorodność, która przemawia do różnych rodzajów poszukiwaczy domów. Costa Blanca Północna, powyżej Alicante, jest bardziej górzysta, z lasami sosnowymi prowadzącymi w dół do atrakcyjnych zatok i plaż położonych wokół starych wiosek rybackich.

Bardziej wysunięte na północ miasta, takie jak Javéa i Denia, znajdują się na tyle daleko od lotniska, że nie przyciągają turystów przyjeżdżających tu na długie weekendy i są bardziej atrakcyjne dla stałych mieszkańców i emerytów. Ale chociaż możemy myśleć o tym jako o głównym terytorium domków letniskowych, są to również ruchliwe hiszpańskie miasta z nienaruszonym tradycyjnym stylem życia.


Kiedy ludzie jadą z Alicante i po raz pierwszy widzą wieżowce Benidormu (Costa Blanca) mieniące się w mgle upału, niektórzy czują przypływ podniecenia, a inni po prostu drżą. Jest powód, dla którego Benidorm pozostaje tak popularny od 60 lat – jego odważne i energiczne władze lokalne utrzymują wysoką jakość i tętniącą życiem atmosferę – obecnie szczyci się najwyższym i najbardziej uderzającym wieżowcem mieszkalnym w Hiszpanii, Intempo Tower, o wysokości 47 pięter.

Nieruchomosci w hiszpanii
Nieruchomosci w hiszpanii costa blanca

Na południe od Alicante Costa Blanca jest bardziej płaska i gorąca, ale także bardziej przystępna cenowo. Kurorty takie jak Torrevieja i Orihuela Costa są nastawione na przyjemność. Plaże są tak doskonałe, jak można sobie wyobrazić, ale istnieje również wiele niedrogich pól golfowych, przystani, parków wodnych i rodzinnych rozrywek.

Jeśli marzysz o emeryturze, na której możesz siedzieć przed słonecznymi kawiarniami przez cały ranek, a następnie udać się na pole golfowe po południu, może popływać żaglówką lub łowić ryby z kajaka, a wieczorem dołączyć do znajomych w lokalnym klubie, a wszystko to z niecierpliwością czekając na wnuki, które przyjeżdżają na pół semestru, to jest to wybrzeże dla Ciebie.

Nieruchomosci w hiszpanii costa blanca

Costa Blanca oferuje szeroką gamę domów, apartamentów, kamienic i zawsze znajdzie coś dla siebie. Mając siedem biur w okolicy, nasi sprzedawcy na Costa Blanca są gotowi pomóc Ci sprzedać dom lub znaleźć dom swoich marzeń.

W Real Estate Spain dajemy Ci spojrzenie na rynek nieruchomości. Każdego roku pomagamy setkom kupujących znaleźć dom ich marzeń, oferując poważną, skuteczną i kompetentną obsługę. Nasza kadra doskonale zna okolicę, okolice i lokalny rynek nieruchomości.

ALBIR

Nasz zespół nie tylko doskonale zna specyfikę całego obszaru, ale także posiada szeroką sieć kontaktów dzięki wspaniałej reputacji, jaką zdobył.


ALIKANTE 

Pomożemy Ci znaleźć dom, którego szukasz w Alicante i Gran Alicante. Nieruchomosci w hiszpanii costa blanca

 

CIUDAD QUESADA

Jesteśmy dostępni dla osób zainteresowanych samym Ciudad Quesada lub dowolnymi pobliskimi obszarami.


GRAN ALAKANT

Gran Alacant ma to wszystko. Oferuje ekscytującą mieszankę historii kultury, pięknych portów i fantastycznego jedzenia. Nasi agenci nieruchomości pomogą Ci, jeśli myślisz o kupnie lub sprzedaży domu!


ZENIA

Witamy w Hiszpanii Nieruchomości w La Zenia. Mamy dobrą obecność lokalną w La Zenia i posiadamy nieruchomości w sąsiednich obszarach Playa Flamenca, Villamartin, Cabo Roig i Campoamor.


LOS ALCAZARES MURCIA

Biuro naszej firmy w Los Alcazares – Murcia co roku pomaga setkom ludzi w znalezieniu nowego domu lub sprzedaży domu.

 


TORREVIEJA

Chętnie służymy swoim doświadczeniem i ogromną znajomością okolicy i okolic. Jeśli masz pytania dotyczące sprzedaży lub zakupu domu w Torrevieja, chętnie się z nami skontaktujesz. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

 

Nieruchomości na Costa Blanca w Hiszpanii

Czasami łatwiej będzie nam się z Tobą skontaktować. Uzupełnij swoje dane w poniższym formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą. Witamy w Spain Real Estate, Twojej Agencji Nieruchomości na Costa Blanca!

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *